CAPITAL Leidiniai

www.ntnaujienos.lt
Nuo 2018 m. gegužės mėn. visas mūsų naujienas bei kitą aktualią informaciją rasite naujienų portale www.NTnaujienos.lt
Capital leidinys - Gegužė 2018
Žemės sklypų rinka Lietuvoje: kodėl NT ekspertai planuojančius įsigyti žemės sklypą ragina nesnausti? Kaip išsirinkti tobulą sklypą namo statybai, kodėl ir kada reikalingas matininkas, kaip namo projektavimas atskleidžia poros santykius? 
Capital leidinys - Gruodis 2017
Nekilnojamojo turto rinkos tendencijos 2018 metams - skaitykite ką prognozuoja NT ekspertai.
Capital leidinys - Rugsėjis 2017
Ar Kaunas vejasi Vilnių? Biurų rinka Lietuvoje: Pasiūla ir tendencijos; Co-working, co-living - kai riba tarp namų ir darbo išnyksta. Šias temas ir dar daugiau rasite šiame naujame žurnalo numeryje.
Capital leidinys - Gegužė 2017
Anksčiau galimybė turėti antruosius namus pajūryje ar kitame kurorte buvo tik gerokai didesnes nei vidutines pajamas gaunančiųjų privilegija, o šiandien tai „įkandama“ ir vidurinei klasei. NT ekspertai pastebi itin išaugusį tokių objektų poreikį.
Capital leidinys - Kovas 2017
Nekilnojamojo turto rinka pasaulyje ir Lietuvoje išgyvena permainingus laikus: išmaniosios technologijos, beprotiškas augimo tempas diktuoja naujas žaidimo taisykles. Kur link – geresnio gyvenimo ar krizės – visa tai veda? 
Capital leidinys - Lapkritis 2016
Į kokį turtą geriausia investuoti, kokie būstai paklausiausi didžiausiuose Lietuvos miestuose? Kokia NT rinkos situacija Latvijoje (Rygoje), Jungtinėje Karalystėje (Londone) ir Ispanijoje (Valensijoje)?