Apie mus

CAPITAL APDAILA, tai įmonė siekianti teikti aukščiausios kokybės paslaugas būsto apdailos sektoriuje. Mūsų misija - atsižvelgiant į naujausias tendencijas įgyvendinti net pačius sunkiausius statybos projektus, kurie leis žmonėms gyventi kokybiškai ir moderniai įrengtuose namuose.

Vizija - siekis būti pačiais geriausias, tiekiant tik kokybiškas ir žmonėms lengvai suprantamas paslaugas, kurių paskirtis - leisti klientui atsipalaiduoti ir visus darbus atlikti už jį.

Pagrindinį dėmesį skiriame šiems aspektams:

  1. Perkamo būsto apdailos darbų įvertinimui;
  2. Konsultacijai dėl būsto interjero;
  3. Sąmatos sudarymui;
  4. Apdailos darbų organizavimui ir įgyvendinimui.
  5. Medžiagų tiekimui.
CAPITAL APDAILA priklauso nekilnojamojo turto franšizės CAPITAL tinklui, kurio tikslas - teikti savo klientams kompleksines paslaugas. Mūsų siūlomos paslaugos, nebūtų tokios kokybiškos be darbui atsidavusių profesionalių darbuotojų, turinčių didelę patirtį vidaus apdailos darbuose. Laiku ir su neprilygstamu atsidavimu atliekami namų įrengimo, apdailos bei visi kiti smulkūs, tačiau svarbūs remonto darbai - ne veltui įmonė gauna daugybę puikių atsiliepimų. Įmonė nuo pat veiklos pradžios stengėsi neatsilikti nuo naujausių technologijų ir dizaino tendencijų bei žengti žengiant koja kojon su vis besikeičiančiais standartais.

Kompetencija, patirtis, sukauptas žinių bagažas, reguliarios stažuotės vakarų Europoje bei patikimumą ir profesionalumą garantuojantis CAPITAL vardas - visa tai veda mus ir mūsų įmonę pirmyn ir leidžia siekti aukščiausių rezultatų.