VISI VIDAUS APDAILOS ĮRENGIMO DARBAI
Kokybė kiekviename kvadratiniame centimetre Vilniuje, Kaune ir pajūryje
Gaukite nemokamą konsultaciją
Kodėl verta rinktis mus?
350+
Mūsų įrengtų gyvenamosios ir komercinės paskirties objektų
2 SAVAITĖS
Nuo sutarties pasirašymo iki darbų pradžios
NEMOKAMA SĄMATA
Nemokamai atliekame sąmatų paskaičiavimus
GARANTIJOS
Suteikiame darbams garantijas
NE TIK APDAILOS DARBAI
Atliekame ŠVOK sistemų įrengimą, griovimo, automatikos, santechnikos bei elektros instaliacijos darbus
GYVENAMIEJI IR KOMERCIJA
Įrengiame tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties objektus
APDAILOS DARBŲ IR PAGALBINIŲ MEDŽIAGŲ KAINOS
Ekonominės klasės vidaus įrengimas
265€ / 1m² + PVM
Ekonominės + klasės vidaus įrengimas
385€ / 1m² + PVM
Individualus sąmatos paskaičiavimas pagal Jūsų turimą interjero projektą
Klientų atsiliepimai

Pažintis su UAB "Capital apdaila" prasidėjo tuomet, kai ant buto durų radau priklijuotą reklamą apie atliekamus apdailos darbus. Tiesą sakant, gerą įspūdį paliko jau pirmasis pokalbis telefonu. Šis įspūdis iki šiol nėra sugadintas. Planuojant darbus bendrovės atstovai pateikė daug praktiškų pasiūlymų, visuomet geranoriškai patardavo ir pakonsultuodavo. UAB "Capital apdaila" - malonus bendravimas, sutartu laiku tvarkingai atliekami darbai ir įsiklausymas į kliento lūkesčius! Sėkmės!

Dovilė
Skaityti daugiau...

UAB "Capital Apdaila" man rekomendavo senas pažįstamas ir pristatė kaip labai patikimą, gerą partnerį. Susisiekus su įmonės vadovu Mindaugu buvau nustebintas jo maloniu bendravimu. Iškart gavau pasiūlymą atvykti apžiūrėti jo įmonės įrenginėjamų butų kokybės. Susitikimo metu Mindaugas dalinosi savo patirtimi ir patarimais. Tokiam klientui, kaip man, kilo daug kvailų klausimų, bet Mindaugas rasdavo argumentuotą atsakymą į bet kurį klausimą. Kadangi Mindaugas pasirodė savo srities profesionalas, nedvejodamas sutikau su juo bendradarbiauti. Komanda mūsų butą įrengė netgi greičiau nei žadėjo. Darbą įvertinčiau labai gerai: kokybė nenuvylė, vadybininkas lankstus ir prisitaiko prie situacijos, išpildo kliento norus ir teikia patarimus. Rekomenduočiau Mindaugą ir jo komandą kitiems - tai patikimas partneris norint greitai ir kokybiškai įsirengti savo būstą.

Paulius
Skaityti daugiau...

Nusipirkau butą K. Ulvydo gatvėje su daline apdaila. Buvo labai neramu dėl pilnos apdailos, dairiausi meistrų. mano buvusi bendradarbė, jau anksčiau apsigyvenusi Realco statytame name, man pasiūlė kreiptis į „Capital apdailos“ vadovą Mindaugą Čiuplį. Prieš metus ši įmonė jau buvo atlikusi pilną apdailą bendradarbės bute. Apžiūrėjusi jos butą, nutariau ir aš kreiptis į šios įmonės vadovą. Tikrai nenusivyliau. Visi darbai buvo atlikti kokybiškai, laiku.

Elona
Skaityti daugiau...

Noriu padėkoti Martynai už malonų bendravimą ir rūpestį, už naudingus patarimus įrenginėjant naujus namus. Linkiu sėkmės tolimesnėje veikloje!

Kristina D.
Skaityti daugiau...
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui