ALL INTERIOR FINISHING WORKS
Quality in every square centimetre in Vilnius, Kaunas and the seaside
Get a free consultation
WHY SHOULD YOU CHOOSE US?
350+
Residential and commercial objects installed by us
2 WEEKS
From signing the contract to starting the works
FREE ESTIMATE
We offer free estimate calculations
WARRANTIES
We provide warranties for our works
MORE THAN FINISHING WORKS
We install HVAC systems, perform demolition, automation, plumbing and electrical installation works
RESIDENTIAL AND COMMERCIAL OBJECTS
We install interior in both residential, and commercial objects
PRICES OF FINISHING WORKS AND SUPPLEMENTARY MATERIALS
Economy class interior installation
265€ / 1m² + VAT
Economy+ class interior installation
385€ / 1m² + VAT
Individual estimate calculation based on your interior project
Our client's reviews

Pažintis su UAB "Capital apdaila" prasidėjo tuomet, kai ant buto durų radau priklijuotą reklamą apie atliekamus apdailos darbus. Tiesą sakant, gerą įspūdį paliko jau pirmasis pokalbis telefonu. Šis įspūdis iki šiol nėra sugadintas. Planuojant darbus bendrovės atstovai pateikė daug praktiškų pasiūlymų, visuomet geranoriškai patardavo ir pakonsultuodavo. UAB "Capital apdaila" - malonus bendravimas, sutartu laiku tvarkingai atliekami darbai ir įsiklausymas į kliento lūkesčius! Sėkmės!

Dovilė
Read more...

UAB "Capital Apdaila" man rekomendavo senas pažįstamas ir pristatė kaip labai patikimą, gerą partnerį. Susisiekus su įmonės vadovu Mindaugu buvau nustebintas jo maloniu bendravimu. Iškart gavau pasiūlymą atvykti apžiūrėti jo įmonės įrenginėjamų butų kokybės. Susitikimo metu Mindaugas dalinosi savo patirtimi ir patarimais. Tokiam klientui, kaip man, kilo daug kvailų klausimų, bet Mindaugas rasdavo argumentuotą atsakymą į bet kurį klausimą. Kadangi Mindaugas pasirodė savo srities profesionalas, nedvejodamas sutikau su juo bendradarbiauti. Komanda mūsų butą įrengė netgi greičiau nei žadėjo. Darbą įvertinčiau labai gerai: kokybė nenuvylė, vadybininkas lankstus ir prisitaiko prie situacijos, išpildo kliento norus ir teikia patarimus. Rekomenduočiau Mindaugą ir jo komandą kitiems - tai patikimas partneris norint greitai ir kokybiškai įsirengti savo būstą.

Paulius
Read more...

Nusipirkau butą K. Ulvydo gatvėje su daline apdaila. Buvo labai neramu dėl pilnos apdailos, dairiausi meistrų. mano buvusi bendradarbė, jau anksčiau apsigyvenusi Realco statytame name, man pasiūlė kreiptis į „Capital apdailos“ vadovą Mindaugą Čiuplį. Prieš metus ši įmonė jau buvo atlikusi pilną apdailą bendradarbės bute. Apžiūrėjusi jos butą, nutariau ir aš kreiptis į šios įmonės vadovą. Tikrai nenusivyliau. Visi darbai buvo atlikti kokybiškai, laiku.

Elona
Read more...

Noriu padėkoti Martynai už malonų bendravimą ir rūpestį, už naudingus patarimus įrenginėjant naujus namus. Linkiu sėkmės tolimesnėje veikloje!

Kristina D.
Read more...
WRITE A REVIEW
ADDITIONAL SERVICES FOR YOUR COMFORT